strona główna    kontakt    metryczka


Środowisko

 
Fakt, że biokomunikacja harmonizuje również poważne obciążenia, można w naj-
lepszy sposób wytłumaczyć tzw. "efektem motyla". Naukowcy udowodnili, że naj-
silniejsze huragany mogą zostać spowodowane przez lekki podmuch powietrza, wywołany np. przez pojedynczy ruch skrzydeł motyla.

Także QUANTEC pracuje posługując się bardzo delikatnymi impulsami, które potrafią w efekcie dużo zmienić. Tutaj podajemy kilka przykładów:

 • Neutralizacja promieniowania telefonów komórkowych
  Maszty nadawcze firm zajmujących się telefonią komórkową mają szkodliwy wpływ na organizmy biologiczne. Także same telefony komórkowe . . .
 • Neutralizacja elektrosmogu
  Dowiedziono, że diody z białym szumem są w stanie zneutralizować szkodliwy wpływ elektrosmogu. Badania naukowe, przeprowadzone
  w Catholic University of America w Waszyngtonie, wykazały . . .
 • Oszczędzanie zużycia benzyny
  Dzięki urządzeniu QUANTEC można wpłynąć na zużycie benzyny. Dr Cieslar, notariusz na emeryturze, przeprowadził ze swoimi pojazdami eksperyment
  i odkrył . . .
 • Oczyszczanie zbiorników wodnych
  Magistrat Berlina dał zlecenie oczyszczenia dwóch jezior na terenie miasta. Odniesiony sukces i list z podziękowaniem od władz miasta . . .
 • Uzdatnianie wody pitnej
  Przy pomocy QUANTECA można dostarczać informacji do głównej sieci instalacji doprowadzających wodę pitną i zlikwidować w ten sposób znajdujące się w wodzie pitnej zanieczyszczenia i szkodliwe informacje . . .

 

© 2013 by QUANTEC GmbH